Úvod » KURZY - 9.-12. MAREC 2017

KURZY - 9.-12. MAREC 2017

Ak Vás zaujímajú nevšedné účinky rastlinných a éterických olejov - a ich použitie v prípravkoch a receptúrach pre zdravie a krásu - nenechajte si ujsť UNIKÁTNE KURZY priamo pod vedením legendy fytoterapie a aromaterapie Karla Hadka

- UŽ V MARCI 2017 V BRATISLAVE:

 

POPIS Kurzov:

Sú to 2-3 dňové kurzy - celodenné: od 9:00 - 18:00  - s možnosťou ubytovania a stravy v mieste Kurzu. V cene Kurzov je i občerstvenie - voda, minerálka, káva, čaj... Po absolvovaní získate európsky platný a uznávaný Certifikát o znalostiach z oblasti aromaterapie a použitia prípravkov Karel Hadek.

 

PROGRAM - TÉMY:

  • Rastlinné a éterické oleje - ich vlastnosti a použitie pre zdravie a krásu
  • Použitie týchto biosubstancií v kozmetike
  • Popis a použitie prípravkov a unikátnych receptúr - ktoré Karel Hadek vyvinul
  • Kozmetika a antikozmetika v súčasnom svete - reálny pohľad na kozmetický priemysel, jeho pravdy a klamy..
  • Zdravotné a kožné problémy z pohľadu fytoterapie a aromaterapie - ako ich riešiť s pomocou rastlinných a éterických olejov.
  • Čo je aromaterapia - z pohľadu vedy, biológie, biochémie.. a prírodnej medicíny
  • Prírodná medicína - kontra kozmetický a farmaceutický priemysel

 

MIESTO KURZU: Hotel - Kongresové centrum Družba v Bratislave - pri Botanickej záhrade (- výborné možnosti dopravy, kúsok do centra mesta, možnosti ubytovania a stravy).

 

TREBA VEDIEŤ:

Karel Hadek je nielen autor unikánej rady prípravkov, ale aj biochemik a uznávaný odborník v oblasti prírodnej medicíny. Je to odvážny kritik súčasného kozmetického a farmaceutického priemyslu.., charizmatický človek a dobrý rozprávač. Smile

V rozhodnutí, či využijete túto nevšednú príležitosť - dozvedieť sa priamo od Karla Hadka veľa pre svoje zdravie alebo profesiu - Vám možno pomôžu i skúsenosti a názory účasníkov nedávnych kurzov:


Najpredávanejšie produkty v kategórii

 
KURZ AROMATERAPIE Karel Hadek - 9.- 11. 3. 2017 85,00 €
Usporiadať podľa 
Výrobca  
MTFiMWFmY