Karité, olej z ryžových klíčkov, olej z vlašských orechov tvorí základ jemného umývacieho oleja určeného pre intímne partie detí.
Upokojujúce, antimikrobiálne účinky vykazujú oleje z levandule, ružovej palmy, lavandýnu a bergamotu. Tymián a klinčeky sú známe svojím protizápalovým účinkom. Jemná detská pokožka býva často náchylná na podráždenie z prášku na pranie či aviváž, ktoré zostali v bielizni. Omývanie intímnych partií je neoddeliteľnou súčasťou hygieny.
Vhodné pre:
- Pravidelnú starostlivosť o detské citlivé partie pri pocite štípania, pálenia, zapareninách.
- Prípravok je vhodný pre chlapcov aj dievčatá každého veku.
- Olej možno použiť na pokožku celého tela, neobsahuje olej z pšeničných klíčkov a žiadne živočíšne produkty čo ocenia vegáni.
Účinky prípravku:
Umytá vláčna príjemne voňajúca pokožka bez zvieravého pocitu. Partie zostávajú ošetrené použitým olejom.
Návod na používanie:
1-2 x denne nanesieme na mokrú pokožku citlivých partií dieťaťa
Tipy KAREL HADEK:
Olej používame pred a po návšteve bazénov.
INCI:
Canola Oil, Juglans regia Seed Oil, Laureth-4, Lecithin, Citrus limon Peel Oil, Cocos nucifera Oil, Oryza sativa Bran Oil, Butyrospermum parkii Oil, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Sesamum indicum Seed Oil, Cymbopogon martini Oil, Lavandula hybrida Oil, Eugenia caryophyllus Leaf Oil, Citrus bergamia Peel Oil Expressed, Lavandula angustifolia Oil, Thymus vulgaris Flower / Leaf Oil, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate, Citral, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool
skladovanie:
Uvedená trvanlivosť prípravku sa uchovávaním v temnom a chladnom prostredí podstatne predlžuje (najlepšie v chladničke pri teplote 6-10 ° C).
Spotrebujte najlepšie do dátumu uvedeného na obale. Číslo šarže a objem vyznačený na obale.
Poznámka:
Tento produkt nie je určený na liečbu akejkoľvek choroby. Je nám ľúto, že nemôžeme poskytovať bližšie informácie o použití tohto produktu. Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 nám zakazuje oznamovať neschválenej zdravotné tvrdenia. Informácie môžete nájsť vo verejne dostupných zdrojoch ako sú encyklopédie bylín, herbáre, alebo na našom Blogu.